Výkup zlata

Máte doma zlato a potřebujete peníze? Neberte si půjčku, ten úrok určitě nestojí za to. Zkuste prostě zpeněžit cennosti v podobě prstenů, broží, čelenek, náušnic nebo sponek do vlasů. Počítají se i náramky, přívěsky nebo mince všeho druhu. Cena zlata na trzích jde nahoru, teď je vhodná chvíle toho patřičně využít, protože nějakou dobu zase tak vysoko jít nemusí. Bohužel je totiž proměnlivá jako aprílové počasí, s tím už nikdo nic nenadělá.

Vykupujeme a zastavujeme zlaté šperky

U nás v zastavárně U Radnice dostanete nejvíce za gram, taková cena tu už dlouho nebyla, využijte proto jedinečné nabídky, jež se nemusí pár měsíců nebo i let (podle vývoje trhu, který nelze stoprocentně předvídat) opakovat!

Adresa:

Zastavárna & Bazar Zlín – U radnice
Bartošova 4393, 760 01, ZLÍN (nad restaurací Kozlovna)
Otevřeno: Po-Ne: 9:00 do 17:00 hodin
GPS: 49°13’36.277″N, 17°39’56.623″E
Odkaz na mapu

Telefon: +420 608 943 413
E-mail: zastavarnauradnice@gmail.com

Šperky nebo mince, které nám přinesete, mohou být klidně i poškozené – toto vůbec nehraje roli, rádi totiž vykoupíme naprosto všechno, co je ze zlata. Profesionální odhad ceny přímo na místě, pokud si nevíte rady s oceněním, u nás je to na počkání! Individuální přístup je samozřejmostí, můžete se pak sami rozhodnout, jestli zlatý předmět prodáte. U nás ale dostanete tu nejlepší možnou cenu v širokém okolí, takže není proč váhat. Klidně nás kontaktujte předem s nezávaznou nabídkou – telefonicky neb emailem – budeme se na Vás těšit! Otevřeno máme každý den včetně víkendů mezi osmou a osmnáctou hodinou.

Pokud chcete nějaký ten šperk naopak koupit, klidně se u nás zastavte také. Máme k dispozici opravdu pestrou nabídku nádherných kousků, které se hodí pro každou příležitost. Večer na ples, do restaurace na dobrou večeři, jen tak na každodenní nošení. Kvalitu, kterou u nás najdete, ocení každá příslušnice něžného pohlaví – ať už plánujete dárek pro manželku nebo dceru, případně tetu či babičku.

Nakupujte šperky v on-line bazaru

Zastavárna a bazar Zlín

  • Pohodlně na webu zastavárny Zlín
  • Aktuální nabídku najdete také na Facebooku
  • Případně nás kontaktujte i na telefonu 608 943 413

Napsat komentář