Nejlevnější šperky ve Zlíně

Zlaté šperky levně, ty potěší oko každého znalce. Řeč je samozřejmě o jedinečných špercích z naší zastavárny, kde cena začíná už na necelých osmi stokorunách za gram zlata.

Chcete dárek pro manželku k výročí nebo pro dceru za úspěšně absolvovanou maturitní zkoušku? Vždycky se najde příležitost, jak potěšit své blízké a současně nenechat za dárek v obchodě polovinu výplaty. Neplaťte ve zlatnictví o sto procent víc, když můžete zajít k nám!

Šperky ve Zlíně ze zlata, špičkový stav a elegantní vzhled

Potřebujete poradit? Chcete zjistit, zda klenoty, co máte doma, jsou opravdu zlaté nebo jde jen o levnější slitinu? Chtěli byste pořídit krásný dárek dceři, která brzy očekává narození prvního vnoučete? Nebojte se ozvat, nebojte se přijít – sídlíme ve Zlíně v Bartošově ulici 4393, nedaleko Sadu Svobody nebo Baťovy univerzity. Nadčasové klenoty, ale i netradiční bazarové šperky, které se hodí nejen pod vánoční jedličku, ale také třeba k narozeninám nebo jiným příležitostem. Dárek jen tak z lásky také znamená pomocné body u manželky, tak na to pánové nezapomínejte!

Nemáme také jen osvědčenou klasiku, ale jdeme s dobou – v nabídce je třeba bílé a červené zlato nebo masivní šperky, co doslova vezmou obdarovaným dech. Prsten s diamantem je také velmi moderní, stejně jako Vintage styl. Vybírejte z desítek, ba stovek různých možností, nabízíme řetízky, prsteny, náušnice a brože, stejně jako řadu dalších klenotů, které rozdávají radost snad každý den v roce. Zastavárna Zlín je tu pro vás, přijďte prohlédnout naši pestrou nabídku!

Unikátní šperky pro manželku nebo dceru? Vyberte si u nás!

Otevřeno máme každodenně, mezi osmou a osmnáctou hodinou. Pokud manželka slaví o víkendu a Vy stále nemáte dárek, nemusíte vše nechávat na páteční odpoledne, když se ženete domů z práce. Zajděte k nám v sobotu ráno a něco už společně vymyslíme. Nebo byste si rádi nechali vyčistit svoje léta opečovávané klenoty? Za padesát korun to uděláme doslova na počkání! Šperky ve Zlíně už čekají, až k nim přijdete na návštěvu…

Nakupujte šperky v on-line bazaru

Zastavárna a bazar Zlín

  • Pohodlně na webu zastavárny Zlín
  • Aktuální nabídku najdete také na Facebooku
  • Případně nás kontaktujte i na telefonu 608 943 413